Siparişimi iptal edebilir miyim?

Eğer siparişiniz tasarım/üretim işlemine alınmadıysa iptal edebilirsiniz.

Siparişimi nasıl iade edebilirim?

14 günlük süre içerisinde yasal cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bize talep göndermenizle birlikte sizinle iletişime geçilecek ve süreçle ilgili bilgiler iletilecektir. Ürünlerinizi, varsa hediyeleriyle ve paketleme malzemeleriyle birlikte adresimize göndermenizle birlikte para iadeniz hesabınıza yapılacaktır.

Teslim aldığım ürünü değiştirebilir miyim?

Teslim aldığınız ürünü gerekli şartları sağladığı sürece değiştirebilirsiniz. Değişimden kaynaklanan kargo masrafları tarafınızca karşılanmalıdır.

İade şartları nelerdir?

Öncelikle yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. Siparişinizdeki ürünleri, varsa ambalaj ve hediyeleri ile birlikte kargo firmasına size ileteceğimiz iade numarasıyla teslim etmeniz yeterlidir.

Kişiselleştirilmiş ürünleri iade edebilir miyim?

Eğer üründe üretim veya kargo kaynaklı bir kusur yoksa mümkün değildir. 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler” iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez.” ifadesi yer almaktadır. Üründe bir hata ya da kusur bulunuyorsa bizimle iletişime geçmeniz durumunda yeni ürün gönderimi yapabilmekteyiz.

İade işlemlerinde kargo ücreti kim tarafından ödenir?

İadelerden oluşan kargoların ücretleri tarafımızca karşılanmaktadır. Sizden bir ücret talep edilmeyecektir.

Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat